Nová vložka NISA 2010

Naše firma se už delší dobu podílela na procesu vývoje a hledání nového materiálu, kterým by se zajistila univerzálnost skladování pohonných hmot.

Do nové vnitřní plastové vložky NISA 2010 se mohou uskladňovat etanoly, benzin, nafta, 100 % bioprodukty, AdBlue, a řada dalších chemikálií. Zároveň je vnitřní plastová vložka vyztužena tkaninou, která zaručuje, že se vložka při poklesu podtlaku nezbortí a zachovává tvar nádrže i v případě, že by došlo k poklesu podtlaku či k prorezavění stávající nádrže.

Při prorezavění stávající nádrže se vložka z nádrže vyjme, nádrž se vyspraví a vložka se znovu namontuje a to vše v krátké době´několika hodin.

Rěkněte si sami jaká jiná metoda umí (železo, lamino) takto rychle nádrž opravit a to za minimální náklady a čas?

Dlouhodobě spolupracujeme se zkušebními ústavy ITC Zlín,FTZÚ Ostrava-Radvanice, PTB Braunschweig, BAM Berlín a TUV Nord SRN. Materiály, které jsme jim dodali, byly zkoušeny v časových faktorech na stálost, pružnost, nenasákavost a propustnost. To byla první fáze, během které jsme nepodávali žádné informace a zkoušeli nové materiály na našich čerpacích stanicích. Všechno s vědomím ITC Zlín. Na základě toho, že materiál zkouškám vyhověli jsme si v Radvancích u Ing. Žejdla, který všechny podklady námi shromážděné přezkoušel, nechali vystavit certifikát o shodě.

Leták ke stažení

Volná místa

Hledáme montéra pro servis nádrží na pohonné hmoty.

Jde o práci na čerpacích stanicích po celé ČR. Nabízíme mzdu 25000 - 40000 Kč, příspěvek na stravování.

Řezání laserem

Nově nabízíme řezání a gravírování nekovových materiálů laserem.

Certifikát DIBt

Obdrželi jsme rozhodnutí o technickém schválení („Zulassung“, číslo Z-65.30-587) našeho vložkovacího systému Nisa 2011 verze 2014.

ETK foam
animace funkčnosti podtlakového indikačního zařízení
animace funkčnosti přetlakového indikačního zařízení

Vložkování nádrží, čištění nádrží,
servis a výstavba čerpacích stanic

ETK s.r.o.
Skřivánčí 9a
466 01 Jablonec nad Nisou

Tel.: 737 227 660, 483 360 077
Fax: 483 360 099

E-mail:
etk@etk.cz

ID: 00554812
DIČ: CZ00554812

kde nás najdete