Na našich čerpacích stanicích v Liberci a Hodkovicích právě probíhá akce pro naše zákazníky. Podívejte se jaké výhody s námi můžete získat a jaká pravidla je třeba pro jejich získání dodržet.

 

Párek nebo body? Záleží pouze na Vás!

Pokud na našich čerpacích stanicích docílíte útraty přes 1.000 Kč, ať už za natankování našich kvalitních pohonných hmot nebo nákup v shopu, máte nárok na párek v rohlíku zdarma nebo můžete sbírat body na mytí vozidla v našich strojních myčkách. Bonusy jsou přímo úměrné utracené částce. Pokud ta bude například 3.000 Kč, tak si můžete vzít 3 párky v rohlíku nebo 3 body, a nebo 2 párky a jeden bod. Prostě, jak chcete, výběr je jenom na Vás!

Body na mytí

Abyste mohli sbírat naše body, které jsou ve formě samolepek, budete potřebovat kartičku, kam je budete moci lepit. Tu Vám na požádání vydá obsluha našich čerpaček. Už za tři nasbírané samolepky můžete nechat umýt Vašeho čtyřkolého mazlíka. Lepší program získáte po nalepení čtyř bodů a nejlepší program v akci je za pět bodů. Až budete mít "nasbíráno", jednoduše odevzdáte kartičku obsluze čerpací stanice, a ta Vám ji promění v přístupový kód do strojní myčky.

Není možno použít body jako "slevu" na lepší programy mytí, ani uplatnit neúplnou kartičku s požadavkem o doplacení chybějící části.

 

Slevové kupóny

Pro jeho obdržení Vám stačí dosáhnout částky 300 Kč. Ovšem má to ještě jedno pravidlo. Musíte platit hotově.

Jak to funguje?  Až zaplatíte, přihlásíte se o svůj slevový kupón. Příjdete příště, nakoupíte a při placení předáte slevový kupón obsluze, slevu uvidíte na paragonu. Po zaplacení dostanete kupón nový, abyste mohli nakoupit levněji i při příští návštěvě.

A co s tímto kouzelným lístečkem získáte?

1% slevu na pohonné hmoty

3% slevy na ostatní zboží (sušenky, oleje, nealko nápoje... )


Platnost jednotlivých kupónů je omezená, datum do kdy jej musíte uplatnit je napsán přímo na přední straně, takže to neprošvihněte!

Certifikát DIBt

Obdrželi jsme rozhodnutí o technickém schválení („Zulassung“, číslo Z-65.30-587) našeho vložkovacího systému Nisa 2011 verze 2014.

Výstava Uniti-Expo ve Stuttgartu

O naší účasti referuje PETROLmagazín.

Servis, čištění a údržba čerpacích stanic

Servis, čištění a údržba čerpacích stanic

Doporučujeme majitelům těchto provozů, aby důkladně vybírali firmy k těmto úkonům

ETK foam
Restaurant Hotel Nový York
animace funkčnosti podtlakového indikačního zařízení
animace funkčnosti přetlakového indikačního zařízení

Vložkování nádrží, čištění nádrží,
servis a výstavba čerpacích stanic

ETK s.r.o.
Skřivánčí 9a
466 01 Jablonec nad Nisou

Tel.: 737 227 660, 483 360 077
Fax: 483 360 099

E-mail:
etk@etk.cz

ID: 00554812
DIČ: CZ00554812

kde nás najdete